DELOVANJE VRTCA V ZMANJŠANEM OBSEGU V ČASU EPIDEMIJE COVID-19

V vrtcu JANA d.o.o. v času epidemije COVID-19 delujemo z zmanjšanem obsegu. Vrtec zagotavlja le nujno varstvo za otroke staršev, kateri opravljajo delo, ki je nujno potrebno za nemoteno delovanje lokalne skupnosti, države in družbe, ter staršev, ki zaradi narave delovnega mesta dela ne morejo opravljati na domu in varstva otrok ne morejo zagotoviti na drugačen način.

Zaposleni v vrtcu in starši morajo upoštevati vse predpise vlade in ukrepe NIJZ za preprečevanje širjenja okužb COVID-19.

V času zaprtja vrtcev bodo starši, katerih otroci vrtca ne bodo obiskovali, plačila oproščeni.

Programi v Vrtcu Jana

thesis statements for macbeth

• Dnevni program,
    dnevno največ 9 ur bivanja otroka v vrtcu znotraj poslovnega časa
  • Varstvo Montes dan,
    ki je namenjeno otrokom od 11. meseca do 6 let
  • Montessori delavnica - Montes Jana,
    ki je namenjena otrokom od 18 mesecev do 3 let

ecotourism business plan

Zakaj izbrati vrtec z elementi pedagogike montessori?

argumentative essay about advertising
Razvijanje samostojnosti in koncentracije priprava na vsakdanje življenje, zgodnje učenje tujega jezika, v obdobju, ko je otrok najbolj dojemljiv in se z lahko in nezavedno uči tudi zapletenih stavčnih struktur.

solved problems

Vrtec JANA je subvencioniran s strani občine

Free-essays.com

good law personal statement